Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Nepal kinnisvara müügikuulutusi.

Müüa kinnisvara Nepalis

Nepal on Lõuna-Aasia demokraatlik vabariik, mille pealinn on Katmandu. See piirneb põhjas Hiinaga ja lõunas Indiaga ning on merevaba riik.

Nepal on koht, kus kunagi oodata pole kinnisvarabuumi. Eelmisel aastal ehitatud Nepali müügis olevad uued kinnistud on aga tõusnud eelmise aastaga võrreldes üle 300% ja maahinnad on tõusnud 300%.

Nepal ei pruugi olla järgmine ilmne kinnisvara leviala, kuid India ja Hiina vaheline mägine riik kogeb väikest kinnisvarabuumi, samas kui jõukad Nepaali kinnisvarainvestorid otsivad oma raha eest turvalist pelgupaika.

Ehkki rahutused võivad Nepalis müüdava kinnisvara vastu välisinvestorid eemale peletada, avaldab see Katmandus vastupidist mõju, kuna ebastabiilsetes piirkondades elavad inimesed kolivad pealinna ja ostavad Nepalis müügiks kinnisvara ning rikkad investorid, kes soovivad oma raha kokku panna kinnisvaraturul.

Maast on saanud hinnaline kaup, seda peamiselt maoistide ja armee vahelise kümmekond aastat kestnud kodusõja tõttu, samal ajal kui rahvas tungis pealinna suhtelise turvalisuse poole.

Sissevool lükkas maa väärtused linna. Uute pilvelõhkujate ja korterikomplekside ettepanekute arv kasvab jätkuvalt.

Planeerimisministeeriumi teatel on pealinnas praegu ehitamisel üle 250 kõrghoone. Kuid paljud Katmandu korterid on tühjad, kuna omanikud ei leia Nepaalis müüdava kinnisvara ostmiseks huvitatud üürnikke.

  •  
    Kolimine Nepali. Kodumaalt emigreerunud ja elab Nepaalis

          "Ema ja isamaa on rohkem väärt kui taevariik". See fraas tähistab kõige paremini ühte maailma kuulsaimat rahvust, kes kuulub Aasia mandrile. Gangesi tasandiku ja Himaalaja mäestiku ristumisel ning ennekõike maailma kõige kaunimate maastike pärandi osas on Nepal täna meie minijuhendi v ...

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Cod. 2861

Müük Villa, Nepal, Kathmandu, Kathmandu, villas center

144,000.00EUR
Müük
Villa

200 m²
Kathmandu müügil olev maja-villa, kesklinnas väga ilus ja täielik 3-toaline tuba.
UNAVAILABLE
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB